שאלות נפוצות

כיצד מתבצע התשלום באתר?


התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או Paypal.
ברכישת המוצר תינתן לך האפשרות לקבל את המוצר ב- 3 דרכים:
* מומלץ: משלוח לנקודת איסוף תוך 72 שעות ! תמורת 10 שקלים - הזיני את הכתובת שלך והמפה תראה לך את כל הנקודות הקרובות ביותר מהן ניתן לאסוף.
הערה - נקודות האיסוף הן בדרך כלל עסקים קטנים. עם הגעת החבילה תקבלו הודעת SMS (יש לכלול במספר הנייד שמקבל התראות) עם פרטי העסק ושעות הפתיחה, ומשם תוכלו לאסוף.
* כמו כן, אנו מציעים שילוח לרחבי העולם בסכום של 13$ - Eco Post.
* בישראל בלבד: שליח עד דלת ביתך - עד 3 ימי עסקים (לא כולל יום ההזמנה) בעלות של 30 שקל.
* בישראל בלבד: משלוח בדואר רשום - עד 14 ימי עסקים - בעלות של 17 שקל.
כיצד לבצע הזמנה באתר?


כל שעליך לעשות הוא לעבור לעמוד ה-"חנות" כדי לבחור את הפריט הרצוי ולבחור את המידה הרצויה בהתאם לטבלה המצורפת לכל פריט. את יכולה לראות את הפריטים שבחרת בסמל "עגלת הקניות" בצד ימין למעלה.
לאחר מכן תוןכלי לבצע את התשלום ולהזין פרטי אשראי בדף שנפתח בעת ביצוע ההזמנה שלך, לאחר הזמנת המוצר וביצוע התשלום, יישלח אישור הזמנה וקבלה לכתובת הדוא"ל שהזנת בעת ביצוע ההזמנה. זהו 🙂 עכשיו את רק צריכה לחכות - ולהנות ! * ניתן לבצע הזמנה טלפונית במספר: 050-304-6473
משלוחים


* שליח המגיע עד לפתח ביתך - עד 3 ימי עסקים (לא כולל יום ההזמנה) בעלות של 30 שקל. שימי לב לרשימת היישובים החריגים בהם מתבצעת החלוקה אחת לשבוע, לחצי כאן לפרטים. * בישראל בלבד: משלוח לנקודת האיסוף שלך בסמוך לביתך - תוך 72 שעות ! בעלות של 10 שקלים - הזיני את כתובת הבית שלך והמפה תראה לך את כל הנקודות הקרובות ביותר מהן ניתן לאסוף את החבילה. כאשר החבילה תגיע לנקודה, תקבלי הודעת טקסט (יש לכלול במספר הנייד שקיבל התראות) עם פרטי העסק ושעות הפתיחה, ומשם תוכלי לאסוף אותה. * בישראל בלבד: משלוח בדואר רשום - עד 14 ימי עסקים - בעלות של 17 שקל. * כמו כן, קיים שירות משלוחים לרחבי העולם בסכום של 13$ - Eco Post. * בישראל בלבד: קיימת אפשרות לאיסוף עצמי, ללא עלות, מסניף החנויות שלנו בשדרות נים 2, ראשון לציון. בתיאום מראש: 050-304-6473
החזרות והחלפות


בטל עסקה והחזר: ניתן להחזיר או לשלוח פריט אלינו תוך 2 ימי עסקים מיום קבלת המוצר.
פשוט החזירי בדואר רשום (לנוחיותך: בחבילה שנשלחה אליך עם הפריט). ל:
שדרות נים 2
קניון עזריאלי. וצייני את מספר ההזמנה ושמך המלא. כאשר הפריט שאת שולחת מגיע למשרדנו, אנו רואים שהפריט נשלח אלינו עד יומיים מהיום שקיבלת את המוצר אליך.
הלקוחה תקבל החזר של 5% מערך הפריט או פחות מ- 100 שקל - הזול שבהם.) מה שחשוב הוא מתי הפריט נשלח אלינו, ולא מתי הוא מגיע אלינו.
בתהליך השבתה וביטול העסקה, במידה והעסקה בוצעה באתר באמצעות "כרטיס אשראי", יינתן זיכוי בגין מימוש הרכישה ללא הגבלת זמן ובסכום המלא. * על הפריט להגיע חדש, נקי ובאריזתו המקורית.
פריט שמגיע אלינו שאינו בדרך זו לא יזוכה ויוחזר לשולח. החלפות:
הפכי זאת לקל ומהיר דרך נקודת האיסוף הסמוכה לביתך ב- 10 שקלים.
להזמנת נקודת איסוף מהירה להחלפה, פני למשרדנו בטלפון: 050-304-6473
עבור ברקוד - יש הדפס ומדבקה על החבילה. עבור פריט שנשלח אלינו עד 14 ימי עסקים תינתן האפשרות להחליף או לזכות (ללא סכום תקף ומלא) לבחירתך.
הערה: אין החזר כספי על סיילים.
אפשרות נוספת - תוכלי להגיע לסניף:
קניון עזריאלי ראשונים
050-304-6473 ** שובר החלפת מוצרים יינתן עבור פריטים שיוחזרו עד 14 ימי עסקים בלבד ממועד קבלת המוצר. ** פריטים שנרכשו במבצע יזוכו עד 5 ימי עסקים לכל המאוחר. * קיימת אחריות למוצר פגום והוא יוחלף מיידית במוצר תקין אם אינו בלוי, ללא כל שינוי ותיקון. טלפון לבירור: 050-304-6473
דוא"ל: dahanmili1992@gmail.com
מדיניות האתר


כללי: 1. האתר מיועד לשימוש ורכישה של פריטי לבוש באינטרנט ולקריאת בלוג אופנה 2. בכל שאלה ו / או הבהרה ו / או בירורים ניתן לפנות ישירות ל- Whatsapp:
050-3046473 - הבגדים המופיעים באתר www.sugamama.co.il נמצאים למכירה. - זמן אספקת הטובין: יום עסקים - היום בו הועברה הסחורה ליעד הרצוי. * דואר רשום למסירת הטובין: עד 14 ימי עסקים, תלוי בדואר הישראלי. * דואר שליח או נקודת איסוף: עד 3 ימי עסקים מההזמנה. - כתובת למשלוח דואר - הכתובת שציינת ככתובת ההזמנה. - יום ביצוע הזמנה - היום בו חברת האשראי אישרה את התשלום. - ימי עסקים הם ימי חול, א-ה. - התנאים וההגבלות מהווים בסיס תקף להזמנה וגלישה באתר בין הקונה לאתר. - כל מי שמבצעת רכישה דרך האתר מצהירה כי לאחר ביצוע הפעולה, היא קראה את התקנון, מסכימה לכל הוראות והתנאים של חוקי עזר אלה, וכי אין לה או למישהו טענה ו / או דרישה ו / או תביעה כנגד האתר ו / או החברה ו / או הנהלת האתר ו / או החברה ו / או מי ממנהליה ו / או עובדיה, בקשר עם הוראות ותנאים של מדיניות זו. - החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את הפוליסה מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי, ללא צורך באזהרה ו / או הודעה מוקדמת, ויודגש כי האתר אינו מתחייב לשמור על מלאי של כל הדגמים ו / או הבגדים שתמונותיהם מופיעות באתר.
מידה והתאמה


לצורך בדיקת המידה של כל פריט קיימת טבלת מידות - שתוכלי להשתמש בה כדי לעזור לך לבחור את הגודל המדויק עבורך בהתאם להיקף ואורך הפריט ב- ס"מ. המידות אינן זהות לאלו שבישראל.
איך לבחור את המידה המתאימה לי?


כנסי לדף הבית ותמצאי סרטון מדידה נהדר. קחי רצועת מידה ומדדי על פי הסרטון את הגדלים הבאים:
חזה, מותניים וירכיים. ברגע שמצאת את הממדים שלך,
את יכולה לראות את המידה הנכונה בגוף המוצר.
עדכונים


את יכול להירשם לרשימת התפוצה באתר תחת הקטגוריה עלון - עדכונים לדוא"ל. או למטה בדף הבית אחרי "אודותינו". לאחר ההרשמה תוכלי לקבל עדכונים בעמודה שהולכת לבלוג ופריטים חדשים שנכנסים למלאי ! וכן הצעות והטבות בלעדיות בלעדיות רק לחברות. הרשמה לניוזלטר היא אישור למשלוח. ניתן להסיר את חשבון הדוא"ל מרשימת התפוצה בתחתית הידיעון בכל עת.
אבטחה


האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL - הדרך המאובטחת והמוגנת ביותר לקניות מקוונות.